MojAndroid

Spoločnosť Samsung začala postupne vypúšťať aktualizáciu, ktorá obsahuje bezpečnostnú záplatu, pripadajúcu na aktuálny mesiac august. Vlajkové lode Samsung Galaxy S9 a Samsung Galaxy Note 8 sa stanú oficiálne prvými zariadeniami od tohto výrobcu, ktoré sa tento mesiac dočkajú aktualizácie s bezpečnostnými opravami ako prvé, a tak predbehnú celú radu modelov strednej, a nižšej triedy.

Náš tip
Samsung Galaxy S9: Rovnaká forma, rovnaký štýl | RECENZIA

Náš tip
Samsung Galaxy Note 8: To najlepšie stojí viac | RECENZIA

Čo je nové a kedy aktualizácia dorazí?

Tohtoročná augustová bezpečnostná záplata nebola podrobne popísaná spoločnosťou Google alebo Samsung, takže nie je známe, koľko kritických zraniteľností bolo opravených. Taktiež nie sú známe iné podrobnosti o aktualizácii, ako napríklad nové funkcie, či vylepšenia v niektorých oblastiach smartfónov. Aktualizácia pre Galaxy S9 je v súčasnosti k dispozícii v Nemecku, zatiaľ čo aktualizácia pre Note 8 bola už vydaná vo Francúzsku. Po aktualizácii vášho Galaxy S9 by sa číslo zostavy malo volať G960FXXU2BRGA, zatiaľ čo u Note 8 by to malo byť N950FXXU4CRGA. Na túto aktualizáciu by sme nemali čakať veľmi dlho, a mala by doraziť v priebehu niekoľkých dní, či týždňov. Ak ste vlastníkom jedného z týchto zariadení, dajte nám vedieť, ak vám aktualizácia dorazí aj na váš model.

Samsung Galaxy S9 dostal aktualizáciu v Nemecku

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
4.8.2018
Zdroj: sammobile

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+