MojAndroid

Kým fanúšikovia Samsungu žijú v očakávaní nových predstavení Samsung Galaxy S9 a S9+, Čína nezaháľa. Podľa zahraničných zdrojov je už teraz na svete prvý falošný Samsung Galaxy S9 pochádzajúci z Číny. Niečo tu nesedí? Samozrejme. Keďže Samsung Galaxy S9+ ešte nebol oficiálne predstavený, čínska napodobenina je vystavaná na únikoch informácií ohľadom dizajnu nadchádzajúcej hviezdy.

Zariadenie z Číny sa snažilo na zadnej strane predviesť duálny fotoaparát, ktorý má byť tento raz umiestnený vertikálne. Podľa uniknutých špecifikácií, aj skener odtlačkov prstov dostal svoje miesto pod fotoaparátom. Problém však tvorí predná strana. Tam totiž spodná a vrchná brada zariadenia nevyzerajú tak tenko ako sa očakáva u reálnych noviniek. Zaujímavá je prinajmenšom aj cena. 688 Yuanov je približne 88 eur. Nuž, uvidíme, či pôjde na dračku.

Doplníme, že Samsung Galaxy S9 a S9+ majú bežať na novom Snapdragone 845 (v Európe Exynos) a veľkosti ich uhlopriečok majú byť 5,65” a 6,1”. Očakávať môžeme asistenta Bixbyho spolu s dedikovaným tlačidlom.

Zdroj: gizmochina.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+