MojAndroid

Výstava MWC 2018 v španielskej Barcelone sa nezadržateľne blíži a spolu s ňou aj predstavenie nového vlajkového zariadenia Samsung. Model Samsung Galaxy S9 bude oficiálne predstavený už 25. februára 2018 v dejisku výstavy. Jeho cena by mala byť podľa dostupných únikov dokonca vyššia ako v prípade predchodcu Galaxy S8.

Náš tip
Samsung Galaxy S9 a S9+: Všetko čo vieme o pripravovaných novinkách!
Náš tip
Samsung Galaxy S8: Keď menšie je lepšie | RECENZIA

Samsung Galaxy S9

Predošlé úniky z dielne @evleaks či gizmodo, ktoré sme vám priniesli aj na našom webe poukázali na telo a výbavu zariadenia. Teraz prichádzajú dohady od kórejského zdroja ET News o cene zariadenia, ktorá by sa mala pohybovať na úrovni 875 až 925 dolárov. To je o poznanie viac, keďže svetová cena predošlého modelu štartovala na hodnote 720 dolárov.

Uniknuté zábery pripravovaného zariadenia Samsung Galaxy S9.
Náš tip
Samsung Galaxy S8+: O krok bližšie k budúcnosti | RECENZIA

Výsledná cena zariadenia sa však bude odlišovať podľa konkrétneho trhu. Predpokladanú slovenskú cenu zatiaľ nepoznáme, predošlé modely Galaxy S8 a S8+ však štartovali na našom trhu za sumu 799 resp. 899 eur. Na výstave MWC 2018 sa bude nachádzať aj naša redakcia a novinky aj ohľadom nových smartfónov Samsung vám prinesieme z prvej ruky.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk
7.2.2018
Zdroj: theverge

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+