MojAndroid

Medzi smartfónmi, ktoré už spoločnosť Samsung stihla aktualizovať na najnovšiu verziu systému Android 9.0 Pie, je aj minuloročná vlajková loď Samsung Galaxy S9. Aktualizácia dorazila na Slovensko ešte v januári a majiteľom priniesla nielen nové funkcie Android 9.0 Pie, ale aj nové grafické rozhranie Samsung One UI. Tentokrát dorazila na slovenský trh nová aktualizácia, ktorá prináša tomuto modelu marcovú bezpečnostnú záplatu.

Aktualizácia má veľkosť 300,58 MB a je dostupná formou OTA. Okrem marcovej bezpečnostnej záplaty vylepšuje aj činnosť selfie kamery, ktorá má v základe nastavený 68-stupňový režim. Samsung Galaxy S9 je napriek novej generácii Galaxy S10 stále dobre predávaným smartfónom aj na našom trhu a dokonca ho nájdete aj ponuke našich mobilných operátorov. Stále sa jedná o výkonné zariadenie s procesorom Exynos 9810 a 4 GB RAM. Super AMOLED displej s uhlopriečkou 5,8 palcov ponúka vysoké rozlíšenie 2960 x 1440 pixelov. A 12-megapixelový fotoaparát s premenlivou clonou f/1.5-2.4 a optickou stabilizáciou obstojí proti väčšine smartfónov aj po roku. Samsung Galaxy S9 by mal dostať ešte minimálne verziu systému Android Q a bezpečnostné záplaty by preňho mal výrobca distribuovať ešte jeden a pol roka.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
8.4.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+