MojAndroid

Najnovšia vlajková loď spoločnosti Samsung je už tradične jedným z najočakávanejších smartfónov roka. Inak to nie je ani teraz, keď do predstavenia Samsung Galaxy S9 zostáva už iba niekoľko týždňov. Po tom, ako Samsung potvrdil barcelonské predstavenie novinky na výstave MWC, sme sa teraz dozvedeli aj presný deň predstavenia. Stane sa tak 25. februára, teda presne o mesiac!

Náš tip
Samsung Galaxy S9 bude mať opäť len nabíjanie Quick Charge 2.0

To najlepšie hneď na úvod

Samsung tak tentokrát predstaví svoj najväčší tromf na začiatku celej výstavy. Kým vlani sme si na S8 museli počkať až po barcelonskej akcii, tento rok uvidíme najväčšiu hviezdu hneď na začiatku. Upozorňuje na to upútavka spoločnosti Samsung, ktorá upriamuje pozornosť na fotoaparát novej vlajkovej lode. Vpravo dole na upútavke je zverejnený dátum a potvrdenie toho, že celú udalosť bude možné sledovať aj na internete.

Sólo jazda na MWC 2018

Okrem štandardného modelu S9 sa zrejme dočkáme aj väčšej verzie S9+. Práve tieto dva špičkové modely sú dôvodom, prečo zrejme na výstave neuvidíme nové vlajkové lode od spoločnosti Huawei a LG. Nové vlajkové lode Samsung tak budú mať priestor naplno zažiariť. Posledné uniknuté informácie hovoria o tom, že okrem iného zvládnu nahrávanie 1080p videa v super-spomalenom režime s frekvenciou 480 fps. Okrem toho majú priniesť špičkové špecifikácie v podobe čipu Snapdragn 845, resp. Exynos 9810 v Európe. Posledné špekulácie hovoria o tom, že spustenie predobjednávok nových vlajkových lodí je naplánované na 1. marca a tieto zariadenia budú majiteľom zaslané už 16. marca. Na ďalšie informácie si budeme musieť počkať.

Na MWC 2018 nebude chýbať ani naša redakcia, takže prvé dojmy z novej vlajkovej lode Samsung Galaxy S9 vám prinesieme už krátko po predstavení.

Zdroj: Gizmo China

25.1.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+