MojAndroid

Vo svete Android smartfónov rozhodne nie je pravidlom, že nová generácia ponúkne väčšiu batériu a lepšiu výdrž na jedno nabitie. Ešte väčšou raritou to môže byť v prípade juhokórejskej spoločnosti Samsung. Napríklad model Galaxy S8+ prináša menšiu batériu ako predchodca Galaxy S7 edge. Model Galaxy Note 8 ponúka takisto menšiu batériu ako neslávne známy predchodca Galaxy Note 7. Príbeh 2550 mAh batérie na smartfóne Galaxy S6 (o 350 mAh menej ako v prípade predchodcu Galaxy S5) tieto tvrdenia len potvrdzuje.

Náš tip
Samsung Galaxy S8: Keď menšie je lepšie | RECENZIA

Samsung Galaxy S9 a 3200 mAh?

Nové zariadenie Galaxy S9 by malo ponúkať podľa predošlých únikov o trochu viac priestoru pre batériu. To by mohlo naznačovať jej väčšiu kapacitu oproti aktuálnemu vlajkovému smartfónu Samsung Galaxy S8. Informácia o väčšej batérii s kapacitou 3200 mAh (aktuálny Galaxy S8 ponúka 3000 mAh) prišla zo zdroja, ktorý pravdepodobne testuje skúšobnú jednotku zariadenia. Ide však zatiaľ len o predpoklady a zdroj je v čínskom jazyku.

Únik informácií v čínštine.
Náš tip
Samsung Galaxy Note 8: Toto sú vaše skúsenosti | Používateľské recenzie
Náš tip
Samsung Galaxy S7 edge: Toto sú vaše skúsenosti | Používateľské recenzie

Rovnaké predpoklady tiež hovoria o prítomnosti rýchleho nabíjania Quick Charge 3.0. Nadchádzajúca vlajková loď Galaxy S9 by tak mala ponúknuť naozaj radu vylepšení po stránke akumulátora. Páči sa vám väčšia batéria a rýchle nabíjanie na zariadení Samsung Galaxy S9? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: sammobile

19.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+