MojAndroid

Spoločnosť Samsung prináša novú aktualizáciu pre dvojicu svojich vlajkových zariadení s názvom Samsung Galaxy S9 a S9+. Prichádza 480fps super spomalené video, táto aktualizácia má však jeden háčik.

Náš tip
VIDEOrecenzia: Samsung Galaxy S9 a S9+

Samsung Galaxy S9 a S9+ | Super spomalené video

Funkcia super spomaleného videa sa nachádza na týchto smartfónoch už od oficiálneho predstavenia. Spomalené video (960fps) bolo možné natáčať v rozlíšení 720p, pričom bolo možné zachytiť 0,2 sekundy záberu. Teraz prichádza aktualizácia, ktorá ponúkne “480fps” super spomalené video, ktoré zachytáva 0,4 sekundy záberu.

Kliknutím na obrázok môžete pridať novú používateľskú recenziu smartfónu Samsung Galaxy S9+.

Kým však 960fps video bolo možné zachytávať v automatickom režime, ktorý fungoval pomerne spoľahlivo, 480 fps video je možné zachytiť len v manuálnom režime, čo nemusí byť vždy výhodou. Nepoznáme dôvody, prečo juhokórejský výrobca siahol po takomto riešení. Aktualizácia takisto vylepšuje nálepky s prvkami umelej inteligencie v prostredí fotoaparátu. Vylepšená má byť aj stabilita či bezpečnosť zariadenia.

Náš tip
Toto sú nové fotografie pripravovaného smartfónu Samsung Galaxy Note 9 | AKTUALIZOVANÉ
Náš tip
Ako to funguje v autorizovanom servise Samsungu | ROZHOVOR
Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Spolu s touto aktualizáciu, ktoré je zameraná na fotografické vlastnosti, dostáva dvojica smartfónov aj júlovú bezpečnostnú aktualizáciu systému Android. Dostali ste už novú aktualizáciu? Akú verziu zabezpečenia používate na vašom Android smartfóne? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
20.7.2018
Zdroj: gsmarena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+