MojAndroid
Tony Paluš 20.12.2016

Najočakávanejším smartfónom prvého polroka 2017 je určite Samsung Galaxy S8. Nová vlajková loď kórejského výrobcu by mala priniesť nový dizajn v dvoch rôznych veľkostiach. Avšak, klasický plochý displej tu už nehľadajme, keďže obidva varianty budú mať zaoblený displej. Okrem toho by sa očakávaná novinka mala zbaviť aj fyzického tlačidla Domov podobne ako to spravil Apple s nedávno predstaveným iPhone 7.

Náš tip
Samsung Galaxy S8 možno ponúkne Y-OCTA displej ako Galaxy Note 7

Na čínskej sociálnej sieti Weibo sa už začali objavovať prvé rendery. Užívateľ @KingwayLee publikoval svoje koncepty, ktoré zobrazujú jeho vlastnú predstavu Galaxy S8. V jeho renderoch vyzerá Galaxy S8 tenšie ako tohtoročná vlajková loď Galaxy S7 Edge. Spodná brada zariadenia ukrýva kapacitné tlačidlo Domov, ktoré má štvorcovú podobu a má v sebe integrovaný snímač odtlačkov prstov. Aj keď tlačidlo vyzerá byť príliš malé na ľudský prst.

Na zadnej strane S8 nenájdeme duálny systém fotoaparátov podobne ako má Huawei P9 alebo iPhone 7 Plus. To ale nemusí byť problémom, keďže Galaxy S7 Edge a Google Pixel fotia perfektne aj s jedným fotoaparátom. KingwayLee vynechal aj 3,5 mm jack konektor. Šušká sa, že Samsung bude po Apple, LeEco, Motorole a HTC taktiež nasledovať tento trend. Obrázky konceptu Galaxy S8 si môžete pozrieť nižšie.

Galaxy S8 render Galaxy S8 render Galaxy S8 render Galaxy S8 render Galaxy S8 render Galaxy S8 render

Zdroj: Gizmochina

20.12.2016
 • Filip

  Tak to by som si dal povedať. :)

 • Betlehell Peklehem

  Pekný render, vidno, že nie je od Samsungu

 • Em

  Podla mna tieo clanky ako by co mohlo vyzerat 2-3 mesiace pred predstavenim su uplne zbytocne sorry. Keby ste mali nejake uniknute video z vyroby, tak nepoviem ani slovko.

  • NVM

   Súhlasím..vždy len samé koncepty od niekoho kto si čo ako predstavuje no žiadne možné fotky prototypu alebo video ako si spomenul..

 • Lendo

  Vzdy su tieto rendry waaaaaw a pride naozajstne foto a to uz take waaaau nieje,skoda…

 • diskuter25

  3…2…1… android hejteri do rohu… sak tato gebuzina nema jack !
  – este je skoro
  – toto si nikdy nekupim
  – hovadina
  – same redukcie
  – budu v baleni…

  hmm, nejak mi je to povedome…

 • Sxe

  Render na titulnej fotke vyzerá veľmi pekne, ale tie ostatné, katastrofa :) .

 • Andrej

  Ak nebude 4k tak nezajem dizajn pekny ale ak mienia dať cenu nad 900 eur m§žu si ho nechať keď tak počkam rok a niečo keď nebude čosi lepšie alebo klesne cena s7 edge posledy telefon čo som kupil za 799 eur

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+