MojAndroid

Aktualizované 11. októbra o 14:40:

Aktualizácia dorazila aj na Slovensko a dostali sme ju aj na našom redakčnom zariadení. Aktualizácia má veľkosť 553,11 MB a obsahuje všetky vylepšenia, ktoré sme opisovali v pôvodnom článku nižšie.

Pred pár dňami sme informovali o tom, že Samsung Galaxy Note 8 dostane spolu s bezpečnostnou aktualizáciou aj možnosť natáčania superspomaleného videa podobne, ako je to v prípade aktuálnych vlajkových modelov Galaxy S9 a Galaxy Note 9.

Zúfať nemusia ani majitelia minuloročných modelov Galaxy S8 a S8+. Tie taktiež dostanú bezpečnostnú aktualizáciu a nebude chýbať ani superspomalené video. Rovnako, ako v prípade Samsungu Galaxy Note 8, bezpečnostná aktualizácia prinesie aj AR Emojis, takže už aj na týchto smartfónoch si vytvoríte svoj vlastný emotikon, ktorý sa bude hýbať na základe pohybu vašej tváre.

480 fps a HD rozlíšenie

Aktuálne vlajkové modely zvládajú superspomalené video v HD rozlíšení pri 960 snímkoch za sekundu. Aktualizovaný Note 8 a S8/S8+ ho zvládnu s polovičným snímkovaním, čiže 480 snímkov za sekundu, taktiež pri HD rozlíšení. Aktualizácia je veľká 553 MB a šíri sa OTA, takže váš smartfón vás na ňu určite upozorní. Vyzerá to tak, že európske modely s procesorom Exynos ju už pomaly dostávajú, takže malo by trvať len niekoľko dní a objaví sa aj na Slovensku.

Náš tip
Samsung Galaxy S8 dostáva augustový bezpečnostný balíček a ďalšie vylepšenia | AKTUALIZÁCIA
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
11.10.2018
Zdroj: gsmarena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+