MojAndroid

Juhokórejský výrobca Samsung oficiálne prináša júlovú bezpečnostnú aktualizáciu systému Android na svoje vlajkové smartfóny Samsung Galaxy S8 a S8+. Okrem vylepšenia bezpečnosti prináša funkcia podľa oficiálneho popisu aj optimalizáciu fotoaparátu a tiež bezdrôtového nabíjania.

Nová aktualizácia má veľkosť cez 700 MB

Náš tip
Nový Samsung Galaxy Note 7 FE ide v zahraničí na dračku

Aktualizácia prichádza s verziou firmvéru G955FXXU1AQG5 alebo G955FOXM1AQG5 pre model Galaxy S8 + (SM-G955F) a má veľkosť 750.41 MB. Verzia firmvéru pre model Galaxy S8 (SM-G950F) je G950FXXU1AQG5. Aktualizácia už zahŕňa tiež nový firmvér pre fotoaparát a prináša spomínanú optimalizáciu.

Nová aktualizácia je aktuálne dostupná pre smartfóny Samsung Galaxy S8 a S8+ na niektorých trhoch vrátane Nemecka, Veľkej Británie, Turecka či Spojených arabských emirátov. Príchod na ďalšie svetové či európske trhy sa očakáva v najbližších dňoch.

Náš tip
Prichádzajú úniky o pripravovanom smartfóne Samsung Galaxy S8 “mini”

Ak nechcete čakať, môžete si aktualizáciu so zatiaľ dostupnou lokalizáciou vyhľadať v príslušnom vlákne na portáli SamMobile. Aktualizáciu je v tomto prípade potrebné stiahnuť a nainštalovať manuálne. Používate smartfóny Samsung Galaxy S8 a S8+? Akú bezpečnostnú aktualizáciu máte na vašom smartfóne? Vaše postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: sammobile

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
14.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+