MojAndroid
Tento článok je rozdelený na niekoľko častí: 

HODNOTENIE | Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 ponúka všetky výhody svojho väčšieho súrodenca, avšak v menšej konštrukcii, ktorá sa jednoduchšie ovláda a lepšie drží v ruke. Ponúka naozaj výborný výkon, displej, aj fotoaparát, pričom nová generácia nadstavby Samsung Experience dokazuje, akým smerom sa chce Samsung uberať.

Za jedinú nevýhodu tohto zariadenia sa dá pokladať jeho batéria, ktorá ponúka len priemernú výdrž na jedno nabitie. Na druhej strane, Samsung Galaxy S8 ponúka rýchle nabíjanie, ktoré dokáže nabiť batériu z 0 na 100% za menej ako jeden a pol hodiny. Počas dňa si smartfón môžete dobiť aj bezdrôtovo.

Celkovo ide o jedno z najlepšie vybavených zariadení na našom trhu, avšak s cenovkou, ktorá priemerného Slováka môže odradiť. Aj keď je Galaxy S8 o 100 EUR lacnejší ako jeho väčší súrodenec, stále zaň zaplatíte 799 EUR. A to je cena, za ktorú si môžete kúpiť aj dva podobne (výkonnostne) vybavené zariadenia z Číny. Samozrejme, rozdiel pocítite v celkovej kvalite zariadenia a funkciách, ktoré v smartfóne nájdete. V tomto smere má Samsung len málo konkurentov…

Samsungu Galaxy S8 udeľujeme ocenenie TIP REDAKCIE ako jednému z TOP smartfónov na našom trhu.

Plusy

+ výkon

+ displej

+ operačný systém, režim DeX

+ fotoaparát

Mínusy

– len priemerná výdrž batérie

– cena

28.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+