MojAndroid

Už nebude trvať dlho a dočkáme sa predstavenia nového Galaxy S8 a jeho väčšieho súrodenca Galaxy S8 plus. Obidva majú prísť s novým typom displeja, ktorý zaberie takmer celú prednú stranu, pričom po dlhých rokoch sa dočkáme aj odstránenia domovského tlačidla Home pod displejom.

Náš tip
Samsung Galaxy S8: Poznáme presný dátum a miesto predstavenia

Novinky majú prísť opäť s väčším displejom. V prípade Galaxy S8 má ísť až o 5,8″ zobrazovací panel. S8 plus príde dokonca s ešte väčším 6,2″ displejom. To samozrejme vzbudzuje obavy o to, ako veľké tieto zariadenia v skutočnosti budú. Nové porovnanie nás však ubezpečuje v tom, že aj napriek oveľa väčším displejom budú rozmery zariadení držané v rozumných medziach a vlastne budú porovnateľné s inými vlajkovými loďami.

 gs8-ip1

gs8-ip2

Zaujímavosťou je, že nový Galaxy S8 bude veľkosťou porovnateľný s iPhonom 7, ktorý má len 4,7″ displej. Medzi ním a S8 je rozdiel len niečo cez 10 mm. Dokonca aj v porovnaní s Galaxy Note 7, ktorý mal 5,7″ panel, je S-osmička viditeľne menšia a najmä užšia. Porovnanie s ďalšími vlajkovými loďami môžete vidieť na renderoch.

gs8-past1 gs8-past2

Zdroj: androidcommunity

 

 

13.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+