Samsung Galaxy S8 a S8+ v úvodnom poplatku už od 1€ v Telekome!

3. decembra 2017 1

Operátor Telekom prináša k 1.12.2017 ďalšie zaujímavé ponuky na poli Android smartfónov pre svojich zákazníkov. Zariadenia Samsung Galaxy S8 a S8+ budú k dispozícii za nových podmienok pre zákazníkov, ktorí si prenášajú telefónne číslo do Telekomu alebo pri kombinácii s programom Magenta 1.

TIP:Samsung Galaxy S8: Keď menšie je lepšie | RECENZIA TIP:VIDEOrecenzia Samsung Galaxy S8+: O krok bližšie k budúcnosti

Akcia s prenosom čísla

Bonus za prenos čísla sa pri Samsung Galaxy S8 a S8+ môže aplikovať už na prvotný poplatok, takže zákazníci ho namiesto vkladania do neskorších faktúr môžu získať už okamžite. V praxi sa tak znižuje úvodný poplatok na nasledujúce sumy:

  • 1 € pri Happy XL, XXL a Profi
  • 69 € pri Happy L a XL volania
  • 119 € pri Happy M

Mesačné poplatky ostávajú nezmenené. Ak zákazník preferuje súčasný variant vkladania zľavy do faktúr, môže si ho stále vybrať namiesto novinky.

Samsung Galaxy S8

Kliknutím na obrázok môžete zobraziť všetky používateľské recenzie smartfónu Samsung Galaxy S8.

TIP:Samsung Galaxy S8+: O krok bližšie k budúcnosti | RECENZIA

Akcia pre program Magenta 1

Od 1. decembra 2017 začína zároveň platiť aj nová akcia pre dve spomínané vlajkové lode od Samsungu aj pri programe Magenta 1. Pri nižších paušáloch Happy M, L a XL volania bude znížený prvotný poplatok o 50 €. Pri vyšších paušáloch (XL, XXL a Profi) bude znížený prvotný poplatok o 20 € a mesačný poplatok o 1 €.

Zdroj: tlačová správa

Chceš dostávať novinky o mobilnom operátorovi Telekom? Prihlás sa do nášho Newslettra a my ti ich pošleme vždy, keď sa objavia na našom webe.

Zapojte sa do diskusie (1)

Tagy :

Pravidlá diskusie
Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.
Nahlásiť chybu v článku
  1. Loading ...
Diskusia k článku

Potrebujete poradiť? Vyskúšajte AndroidForum.sk


Aktuálne témy a príspevky: