MojAndroid

Nemenovaný zástupca spoločnosti Samsung verejne prezradil, akú kapacitu batérie ponúkne pripravovaná vlajková loď kórejskej spoločnosti v oboch svojich verziách. Po niekoľkých dohadoch, ktoré internetom kolovali v poslednom období, tak ide o prvú skutočne potvrdenú informáciu zo strany Samsungu.

samsung-amoled-display-ad-galaxy-s8

Samsung Galaxy S8 (s 5,8″ displejom) by mal prísť s batériou, ktorej kapacita bude 3000 mAh, zatiaľ čo väčší model so zahnutým (vraj) 6,2″ displejom – Samsung Galaxy S8 Plus – ponúkne batériu s kapacitou 3500 mAh. Hodnota kapacity batérie sa tak pri menšej verzii vlajkovej lode nezmení (aj Galaxy S7 ponúka 3000 mAh) a pri väčšej verzii dokonca poklesne (z 3600 mAh v Galaxy S7 Edge). To pre fanúšikov tejto značky nie je moc potešujúca správa.

Náš tip
Samsung Galaxy S8 bude mať „nekonečný displej“ aj skener dúhovky

O tom, čo ďalšie ponúkne pripravovaná novinka od Samsungu, sa dozvieme už 29. marca. Samsung sa totižto rozhodol, že tento rok svoju vlajkovú loď nepredstaví v období, kedy sa koná výstava MWC 2017 v španielskej Barcelone.

Zdroj: TheInvestor

10.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+