MojAndroid

Spoločnosť Samsung v týchto dňoch pripravuje aktualizáciu na systém vo verzii Android Oreo aj pre svoje vlajkové zariadenia Samsung Galaxy S8 a S8+. Aktuálne je k dispozícii tretia BETA verzia pripravovaného systému.

Náš tip
Samsung Galaxy S8: Keď menšie je lepšie | RECENZIA

Samsung Galaxy S8 a S8+

Z britského zdroja blízkeho spoločnosti Samsung teraz prichádza informácia ohľadom aktualizácie. Oficiálna aktualizácia na systém Android Oreo by mala byť pripravená pre spomínané zariadenia do konca januára 2018. V prípade výskytu komplikácií je však potrebné počítať so situáciou, že bude distribuovaná k používateľom až v priebehu februára.

Náš tip
Samsung Galaxy S8+: O krok bližšie k budúcnosti | RECENZIA

Samsung priniesol v priebehu roka 2017 aj BETA program spojený s aktualizáciou na Android Oreo. Už v najbližšom období by malo byť k dispozícii celkovo štvrté BETA zostavenie. Po úspešnej aktualizácii zariadení Samsung Galaxy S8 a S8+ bude pravdepodobne na rade ďalší vlajkový smartfón, tentokrát model Samsung Galaxy Note 8.

Zdroj: phonearena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
14.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+