MojAndroid

Samsung Galaxy S8+ patrí k jedným z prvých zariadení, ktoré obdržali update s aktuálnou, májovou bezpečnostnou záplatou. Onedlho by ste ju mali dostať i na váš Galaxy S8+, neočakávajte však mnoho noviniek.

Zlepšená stabilita fotoaparátu

Nemecko bolo prvou krajinou, ktorá update obdržala. Zoznam zmien v aktualizácii s firmvérovým označením G955FXXU4DSE4 okrem aktualizovanej bezpečnosti sľubuje len vylepšenú stabilitu fotoaparátu. Veľkosť aktualizácie sa pohybuje od 400 MB do približne 650 MB, v závislosti od regiónu. Zo spomínaného Nemecka s aktualizácia šíri aj do ďalších krajín Európy. Stiahnuť a manuálne nainštalovať si ju môžete aj z tohto odkazu.

Pokiaľ patríte k šťastnejším jedincom a aktualizácia je už na vašom Galaxy S8+ nainštalovaná, dajte nám o tom vedieť v diskusii nižšie. Ak ste vlastníkom klasického Samsungu Galaxy S8, povedzte nám, či podobnú aktualizáciu dostal i tento model.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
31.5.2019
Zdroj: SamMobile

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+