MojAndroid

Spoločnosť Samsung predstavuje spoločne s vlajkovými loďami medzi smartfónmi aj rozmanitú ponuku príslušenstva, ktoré kombinuje eleganciu, zábavu, ale predovšetkým funkčnosť najvyššej kvality.

Praktická ochrana pred poškodením

Zákazníci si môžu vyberať celkom zo siedmich druhov ochranných krytov a obalov. Napr. klasické silikónové obaly sú k dispozícii v rôznych farbách, ale majitelia môžu siahnuť aj po ultra tenkom transparentnom obale, ktorý si na telefóne takmer nevšimnete (odporúčaná cena 21,90 a 14,90 €). Alcantara cover je veľmi príjemný na dotyk, podčiarkuje luxusný dizajn smartfónu a zároveň je vysoko odolný proti zašpineniu (odporúčaná cena 36,90 €).

V ponuke je tiež už známy ochranný kryt s odnímateľnou QWERTY klávesnicou v čiernom prevedení či LED View flipové puzdro (odporúčaná cena 49 €). To umožňuje neustály prehľad o dôležitých oznámeniach či prijímanie hovorov jednoduchým prejdením prsta cez kryt. Navyše je puzdro veľmi praktické a vďaka vnútornému vrecku umožňuje mať napr. vizitku vždy po ruke.

Farebnú hravosť ponúka dvojdielny obal, vďaka ktorému môžete meniť vzhľad smartfónu podľa vašich preferencií (odporúčaná cena 14,90 €). Zážitky z fotiek či videí je možné si v pohodlí vychutnať vďaka praktickému Clear View Standing puzdru, ktoré funguje zároveň ako stojan pre smartfón (odporúčaná cena 49 €).

Zažite virtuálnu realitu

Samsung Gear VR prináša unikátny zážitok virtuálnej reality, a to jednoduchým nasadením dizajnových okuliarov. Okuliare sú ergonomicky tvarované tak, aby užívateľovi zaistili maximálne pohodlie a komfort. Navyše, nový ovládač, ktorý je vybavený senzorom pohybu či touchpadom, ponúka jednoduchú manipuláciu a zároveň aj väčší priestor pre intuíciu a prirodzenosť pohybu. Okuliare Gear VR sa predávajú za odporúčanú cenu 149 €.

Osobný počítač vo vašom vrecku

Nové zariadenie Samsung DeX, ktoré je kompatibilné s modelom Galaxy S8 aj Galaxy S8+, ponúka v spojení so smartfónom zážitok z plnohodnotného stolného počítača. Používateľom stačí jednoducho vložiť smartfón do stanice DeX, ktorá sa prepojí vďaka HDMI s monitorom alebo TV, a pripojí klávesnicu a myš pomocou technológií Bluetooth, USB alebo RF. Pre plnohodnotnú kanceláriu je samozrejme možné bezdrôtovo pripojiť aj tlačiareň. Spoločne tak užívateľovi ponúknu prostredie s operačným systémom Android, ktoré umožňuje používať aplikácie, odpovedať na správy, upravovať dokumenty alebo sledovať videá priamo zo smartfónu, avšak na veľkej obrazovke a ovládať prostredníctvom myši a klávesnice. Vďaka spolupráci so spoločnosťami Microsoft a Adobe podporuje Samsung DeX Microsoft Office a mobilné aplikácie od Adobe, čo doteraz nebolo u smartfónov možné. Samsung DeX bude na slovenskom trhu k dispozícii za odporúčanú cenu 149,90 €.

 

Inteligentné nabíjanie

Nabíjanie v súčasnosti nemôže byť jednoduchšie. Bezdrôtový nabíjací stojan Convertible umožňuje nabíjať veľmi rýchlo a pohodlne bez nutnosti ďalšieho káblového zapojenia. Kedykoľvek je to potrebné, tak stačí umiestniť smartfón do stojanu a o viac sa nie je nutné starať. Vďaka možnosti polohovania je možné nabíjať v dvoch pozíciách – buď zvisle v stojane alebo vodorovne ako na podložke. Príslušenstvo je k dispozícii v čiernej a hnedej farbe za odporúčanú cenu 79€. V ponuke sú tiež k dispozícii rýchlo nabíjateľné externé batérie s kapacitou 5 100 mAh v modrej a čiernej farbe za odporúčanú cenu 59 €.

360° kamera s okamžitou možnosťou zdieľania zážitkov

Kompaktná a ľahká kamera Samsung Gear 360 má vylepšený dizajn a vlastnosti pre ľahšie používanie a intuitívne ovládanie, čím sa stáva ideálnym spoločníkom nielen na cestovanie, ale aj chvíle s priateľmi. Kamera má rad zaujímavých funkcií, vďaka ktorým si natočíte originálne videá v 4K rozlíšení, ktoré je možné po synchronizácii so smartfónom okamžite pridávať na sociálne siete (podporuje Live streaming) alebo prostredníctvom okuliarov pre virtuálnu realitu Samsung VR. Používatelia Gear 360 si môžu pri robení záznamu vyberať z mnohých režimov prehliadania, nástrojov pre úpravu, fotoefektov aj filtrov, aby si tak obsah prispôsobili svojim požiadavkám a vkusu. Gear 360 sa bude na Slovensku predávať za odporúčanú cenu 259 €.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+