MojAndroid

Používatelia starších Samsung smartfónov majú dnes dôvod na radosť. Prostredníctvom portálu xda-developers si môžete stiahnuť nový launcher zo smartfónov Galaxy S8 či S8+. Nepotrebujete root vášho zariadenia. Jednoducho si stiahnete APK súbor, nainštalujete ho do svojho smartfónu a získate aktualizáciu pre váš súčasný launcher postavený na systéme Android 6.0 Marshmallow alebo Android 7.0 Nougat.

Náš tip
“Recyklovaný” Samsung Galaxy Note 7 sa bude predávať za lákavú cenovku

Samsung ponúka najnovší Android 7.0 Nougat aj na staršie smartfóny ako Galaxy S7, Galaxy S6 či Galaxy Note 5. Funkcie nového launchera od Samsungu ste si však mohli vyskúšať len v najnovších modeloch Galaxy S8 resp. Galaxy S8+. Nový launcher prináša zmeny aj po dizajnovej stránke. Pre spustenie menu s aplikáciami už nemusíte stláčať tlačidlo, postačí gesto potiahnutia hore podobne ako na smartfónoch Google Pixel.

Náš tip
Samsung berie bezpečnosť vážne. Antivírus McAfee bude predinštalovaný na Samsung Galaxy S8

Launcher zo smartfónov Galaxy S8 a S8+ je narozdiel od predchodcov dostupný prostredníctvom APK súboru. Nezabudnite však povoliť inštaláciu aplikácií z neznámych zdrojov vo vašom Samsung smartfóne. APK súbor by mali podporovať všetky Samsung smartfóny s firmvérom Android Marshmallow a Android Nougat. Ak sa vám nové prostredie nebude páčiť, stačí jednoducho odinštalovať aktualizácie a vy sa vrátite na vaše pôvodné Samsung TouchWiz prostredie.

–> Stiahnuť APK súbor <–

Zdroj: naldotech, xda-developers

15.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+