MojAndroid

Minuloročný vlajkový smartfón spoločnosti Samsung, model Samsung Galaxy S8 dostáva aktuálnu februárovú bezpečnostnú aktualizáciu. Týka sa aj väčšieho z dvojice – modelu Samsung Galaxy S8+. Táto aktualizácia by však mala prísť len na tie kusy, ktoré ešte neobdržali aktualizáciu na systém vo verzii Android Oreo. Na trhoch, kde je momentálne v distribúcii už aj systém Android Oreo pre Galaxy S8, dorazí táto aktualizácia spolu s novou verziou systému.

Náš tip
Samsung Galaxy S8: Keď menšie je lepšie | RECENZIA

Samsung Galaxy S8

Okrem modelu S8 sa objavila táto aktualizácia aj na vybraných trhoch v prípade majiteľov zariadení Samsung Galaxy Note 8, S7 a S7 Edge. Aktualizácia prichádza v tomto prípade s kódovým označením G950USQS2BRB1 pre model Galaxy S8 a G955USQS2BRB1 pre model Galaxy S8+. Informácie však pochádzajú z prostredia amerického trhu a tak je možné, že európsky zákazníci si budú musieť ešte chvíľu počkať.

Kliknutím na obrázok môžete zobraziť všetky používateľské recenzie smartfónu Samsung Galaxy S8.
Náš tip
Samsung Galaxy S8+: O krok bližšie k budúcnosti | RECENZIA

Aktualizácia prináša vylepšenia piatich závažnejších zraniteľností v rámci systému a viacero ďalších štandardných opráv chýb. Prináša tiež opravu 16 zraniteľností v rámci nadstavby od výrobcu Samsung. Dostali ste už bezpečnostnú aktualizáciu? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+