MojAndroid

Spoločnosť Samsung pripravuje špeciálnu edíciu modelu Samsung Galaxy S8 na štýl nových Pirátov z Karibiku, očakávaný film, ktorý príde do slovenských kín už v najbližších dňoch. Na čínskej sociálnej sieti Weibo sa objavila informácia a fotografia práve pripravovanej limitovanej edície. Nie je to po prvý krát, čo spoločnosť Samsung pripravuje takúto špeciálnu verziu telefónu. Stretnúť sme sa mohli už s Galaxy S6 v štýle Iron Mana alebo Galaxy S7 Edge v “Batman” edícii.

Náš tip
8 dní s Galaxy S8: Konštrukcia a snímače. Čo všetko ponúka novinka od Samsungu?

Podobne ako v prípade predchodcu, zmení sa aj prostredie systému na štýl limitovanej edície. Prostredie Pirátov z Karibiku sa pravdepodobne aktivuje priložením špeciálneho krytu s NFC čipom. Špeciálna edícia Galaxy S8 sa dodáva v balení s motívmi Pirátov z Karibiku spolu so zlatým prsteňom (pravdepodobne len ako dizajnový doplnok). Limitovaná verzia Galaxy S8 má byť v prepočte len asi o 44 dolárov drahšia v porovnaní s tou štandardnou.

Náš tip
Samsung berie bezpečnosť vážne. Antivírus McAfee bude predinštalovaný na Samsung Galaxy S8

Aký máte názor na limitované verzie inšpirované aktuálnymi filmovými hitmi? Kúpili by ste si takúto špeciálnu edíciu? Svoje postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: androidauthority

17.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+