MojAndroid

Od predstavenia Samsungu Galaxy S8 nás síce ešte delia nejaké tie mesiace, no už teraz sme naň veľmi zvedaví. Našu zvedavosť sa snaží uhasiť aj nová série uniknutých renderov, ktoré zobrazujú S-osmičku v púzdre Olixar. Je zrejmé, že toto ešte nebude finálny dizajn, no prinajmenšom sa k nemu bude veľmi približovať.

Náš tip
Samsung chce predať 60 miliónov kusov Galaxy S8 a napraviť si povesť po Note 7

Náš tip
Prvá údajná fotografia očakávaného Samsung Galaxy S8

Podľa renderov by S-osmička mala disponovať zakriveným displejom po stranách a minimálnym rámikom nad a pod displejom. Tak ako sme už aj informovali, nemala by mať už žiadne home tlačidlo a snímač odtlačkov sa presunie buď na zadnú stranu alebo pod sklo displeja. Samsung, podobne ako aj iní výrobcovia smartfónov, má tiež odstrániť 3,5 mm audio jack, ktorý nahradí USB C konektorom a bezdrôtovou technológiou Bluetooth.

Náš tip
Samsung Galaxy S8 zrejme ponúkne desktopový PC režim

13.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+