MojAndroid

Vlajková loď Samsung Galaxy S8 dostáva v týchto dňoch na Slovensku v celku slušnú aktualizáciu. Tá prináša augustové bezpečnostné záplaty od Google, ale aj niekoľko drobných opráv a vylepšení pre samotný telefón.

Bezpečnostné aj iné opravy

Aktualizácia vás upozorní na to, že má veľkosť 600,35 MB. To je pomerne slušný objem, a tak vám na jej stiahnutie určite odporúčame použiť rýchle a stabilné Wi-Fi pripojenie. Pri inštalácii tiež myslite na to, aby ste v batérii mali dostatočne veľa zostávajúcej energie, pretože proces aktualizácie bude niekoľko minút trvať.

A čo update vlastne prináša? Sú to najmä augustové bezpečnostné aktualizácie od Google, ktoré sú určite vítané. Vďaka nim bude vaše zariadenie bezpečnejšie a odolnejšie voči moderným kybernetickým hrozbám. Okrem toho ale boli vylepšené aj dve funkcie zariadenia. Zlepšení sa dočkalo nastavenie automatického jasu displeja ako aj pripojenie k počítaču.

Dostupnosť aktualizácie môžete skontrolovať aj sami

Samozrejme, obe novinky bude pomerne ťažké spozorovať pri reálnom používaní. Ak ste ale mali problémy s automatickým jasom či pripojením k počítaču, je pravdepodobné, že tento update ich odstráni. Nás naň telefón sám neupozornil a museli sme update nechať vyhľadať manuálne v nastaveniach. Spraviť tak môžete aj vy v nastaveniach telefónu v časti Softvérové aktualizácie.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
8.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+