MojAndroid

Na internet pred časom unikli správy, že nový Samsung Galaxy S8 by mohol byť predstavený už v januári alebo februári. To by mohlo vyrovnať krátkodobé finančné straty za problémy s modelom Note 7, avšak Samsung zohľadnil, že riziko úplného ohrozenia mena spoločnosti pri prípadnom uponáhľaní Galaxy S8 je príliš vysoké. Navyše, medzičasom sa na trhu objavili nové technologické vychytávky ako displeje s minimálnym rámikom (napr. Xiaomi Mi Mix), duálne fotoaparáty (Huawei P9) alebo snímač odtlačkov prstov pod sklenenou kapacitou vrstvou (Xiaomi Mi5S). Práve niektoré z týchto prvkov by mohli predstavovať motto “the next big thing” pri Galaxy S8.

Náš tip
Samsung Galaxy S8 možno prinesie podobný full-screen displej ako Xiaomi Mi Mix

img_7458

Posledné slová hovoria o predstavení Galaxy S8 najskôr v apríli. To vôbec nie je zlé, pretože jeho priama konkurencia v podobe nového Apple iPhone 8 príde pravdepodobne tradične až na jeseň 2017. Spoločnosť Samsung plánuje najbližšie mesiace strážiť všetky interné úniky informácií ohľadom modelu Galaxy S8 a znásobiť tak moment prekvapenia. Okrem toho si však zachováva transparentnosť ohľadom problémového modelu Note 7, ktorého verejné výsledky vyšetrovania by mali byť známe začiatkom roka (očakáva sa v priebehu januára 2017). Čo na nový dátum predstavenia novej vlajkovej lode Samsungu hovoríte vy?

Náš tip
Snímač odtlačkov prstov pod sklenenou kapacitou vrstvou od Synaptics. Vyskytne sa aj v modeloch Galaxy S8?

Zdroj: pocketnow.com

20.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+