MojAndroid

Po týždňoch testovania sa majitelia smartfónu Samsung Galaxy S8 konečne dočkali. Vlajková loď najväčšieho výrobcu smartfónov na svete konečne dostáva aktualizáciu na Android 8.0 Oreo, a to dokonca už aj v Európe. Ako prví sa z nej môžu tešiť používatelia v Nemecku, ktorí zaznamenali update iba pred niekoľkými hodinami.

Ako Samsung prisľúbil, update najskôr dostanú tí používatelia, ktorí boli zapojení do beta testovania. Ide však už o finálnu verziu systému, ktorá sa v najbližších hodinách či dňoch dostane ku všetkým majiteľom vlajkovej lode. Zatiaľ sú potvrdené informácie o dostupnosti pre väčší model S8+, no je zrejme iba otázkou niekoľkých chvíľ, kým sa aktualizácia dostane aj na menší Galaxy S8.

S8+ tak dostáva aktualizáciu s označením firmware G955XXU1CRAP a veľkosťou 487 MB, no ak ste neboli zapojení do beta testovania, je veľmi pravdepodobné, že súbor bude mať oveľa väčší objem. Spolu s novým systémom Android 8.0 Oreo však používatelia získajú aj novú verziu nadstavby Experience UX, ktorá prináša obrovské množstvo noviniek.

Zatiaľ nie je zrejmé, kedy sa dostane update aj k nám, no zrejme ho môžeme očakávať každým dňom. Ak aktualizáciu obdržíte, podeľte sa o svoje dojmy v komentároch pod článkom. A ak ste tak ešte neurobili, môžete pridať aj vašu používateľskú recenziu na smartfón Samsung Galaxy S8 v našom katalógu či podeliť sa o vaše fotografie vo FOTOmánii. Na tomto odkaze si môžete pozrieť všetky fotografie vytvorené s aktuálnou vlajkovou loďou spoločnosti Samsung.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+