MojAndroid

Vlajková loď spoločnosti Samsung sa teší slušnému záujmu zo strany výrobcu, ktorý ju pomerne často aktualizuje. Okrem iného takouto aktualizáciou získal telefón veľmi užitočnú funkciu skrývania navigačného panelu, vďaka čomu je možné aktívne využívať celú plochu veľkého displeju telefónu. Hoci najnovšia aktualizácia nie je taká bohatá na nové funkcie, jej veľkosť naznačuje, že prináša veľké množstvo vylepšení a opráv, ktoré používatelia určite ocenia.

Náš tip
Samsung Galaxy S8: Keď menšie je lepšie | RECENZIA

Veľký súbor, málo viditeľných zmien

Aktualizáciu sme pred maľou chvíľou nainštalovali aj na náš redakčný Samsung Galaxy S8 a podľa očakávania sme žiadne veľké zmeny nezaregistrovali. Keďže popis aktualizácie hovorí iba o vylepšeniach stability niektorých funkcií, žiadne viditeľné zmeny sme neočakávali. Veľkosť samotného súboru ale naznačuje, že zmeny sú pomerne radikálne. Hoci ani doteraz sme s Bluetooth a aplikáciou fotoaparátu nemali žiadne problémy, možno ich zaregistrovali iní používatelia s rôznym Bluetooth príslušenstvom. Je teda veľmi pravdepodobné, že mnohé zo súčasných problémov boli vďaka tejto aktualizácii odstránené.

Nainštalujte si aktualizáciu aj vy!

Okrem toho sa nám po nainštalovaní updateu stiahlo niekoľko aktualizácií pre aplikácie od Samsungu. Ani v tých sme ale nezaregistrovali žiadne viditeľné zmeny a novinky, no ak by sa to zmenilo, budeme vás informovať. Zatiaľ vám môžeme už tradične odporučiť, aby ste si aktualizáciu sťahovali s pripojením k stabilnej a rýchlej Wi-Fi sieti, pretože súbor s veľkosťou 750 MB môže spraviť poriadny prievan vo vašom predplatenom balíčku mobilných dát. Ak vás telefón na dostupnosť aktualizácie ešte neupozornil, môžete ju skontrolovať v nastaveniach v tretej položke zospodu “Aktualizácia softvéru”, kde musíte kliknúť na možnosť “Manuálne sťahovanie aktualizácií”. Ak by ste po nainštalovaní aktualizácie našli nejaké novinky, ktoré nám unikli, dajte nám vedieť v diskusii pod článkom.

31.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+