MojAndroid

Len nedávno sa objavili problémy so samotnou plynulosťou pôvodného launchera na vlajkových modeloch Samsung Galaxy S8 a S8+. Používateľské prostredie trpelo napríklad oneskorením pri presune z domácej obrazovky na menu s aplikáciami a späť. Problémom by mohlo odzvoniť práve vďaka najnovšej aktualizácii launchera TouchWiz Home z dielne spoločnosti Samsung.

Náš tip
Spoločnosť Samsung prináša Galaxy Note 7 “Fandom Edition”

Nová aktualizácia nesie číselné označenie Samsung TouchWiz Home v6.1.09.2 a okrem spomínaného oneskorenia prináša aj ďalšie vylepšenia. Zdokonaľuje čitateľnosť názvov aplikácií pod ikonkami a to najmä v prípade bielej či svetlej tapety. K odstráneniu oneskorení pomohla aj zmena niektorých animácií v rámci pôvodného launcheru.

Náš tip
Samsung predstavil novú bezpečnostnú kameru SmartCam

Majitelia smartfónov Samsung Galaxy S8 a S8+ si môžu novú aktualizáciu prostredia TouchWiz Home stiahnuť už teraz prostredníctvom obchodu Galaxy Apps a takisto prostredníctvom obchodu Play. Patríte medzi majiteľov smartfónov Samsung Galaxy S8 či S8+? Zaznamenali ste spomínané problémy aj na vašom smartfóne? Vaše postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: sammobile 

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
29.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+