MojAndroid

Samsung Galaxy S8 už doslova klope na dvere a my vieme o ňom už veľa podrobností. Doteraz sa však na verejnosť dostalo iba málo informácií o fotoaparáte, ktorý sa podľa najnovších informácií tiež dočká niekoľkých vylepšení.

Nový fotoaparát na Galaxy S8 síce nebude vybavený duálnym snímačom ako Huawei P10 alebo LG G6, no mal by ponúknuť iné zaujímavé vlastnosti. Okrem toho, že by mal disponovať technológiou duálnych pixelov, a teda rýchlym zaostrovaním, tak prinesie aj natáčanie videa s rýchlosťou 1000 FPS.

Náš tip
Nový snímač od Sony dokáže nahrávať fenomenálne „slow-motion“ videá

Zatiaľ nie je jasné, pri akom rozlíšení budú takéto videá natáčané, no vzhľadom na to, že podobnou schopnosťou disponujú už aj smartfóny spoločnosti Sony, pôjde zrejme o HD rozlíšenie. Samsung Galaxy S8 ale nemá snímač od Sony, ale vlastný, ktorý vyrobil vo svojich fabrikách.

Aby toho nebolo málo, dozvedeli sme sa novinky aj o skenere dúhovky. Ten by mal poskytnúť vyššie rozlíšenie 3,7 Mpix, čím sa zvýši jeho spoľahlivosť a presnosť. Presne detaily sa však dozvieme až 29. marca, kedy majú byť predstavené nové Galaxy S8 aj Galaxy S8 plus.

Zdroj: sammobile

 

16.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+