MojAndroid

Od štvrtka 10. marca sa môžu záujemcovia osobne zoznámiť s novými smartfónmi Samsung Galaxy S7 edge a S7 v špeciálnej expozícii na námestí nákupného centra Eurovea v Bratislave. Samsung pripravil jedinečnú akciu, ktorá potrvá až do stredy 16. marca, a to denne od 10.00 do 20.00 hod. Na mieste si návštevníci môžu vyskúšať nielen najnovšie smartfóny, ale aj okuliare pre virtuálnu realitu Gear VR.

„Veríme, že ľudia sa už tešia na vyskúšanie našich vlajkových lodí Samsung Galaxy S7 edge a S7, a preto im chceme zoznámenie čo najviac spríjemniť,“ uviedol Peter Tvrdoň, riaditeľ slovenskej pobočky Samsung Electronics Czech and Slovak. „K dispozícii im samozrejme budú v prípade akýchkoľvek otázok naši ambasádori, ktorí radi zodpovedia aj zložité otázky,“ dodal Tvrdoň.

samsung-galaxy-s7-17

Počas celého trvania akcie bude prebiehať súťaž, do ktorej sa môže zapojiť ktokoľvek starší ako 15 rokov. Každý účastník si odnesie drobný darček a každý deň jeden súťažiaci získa aj hlavnú dennú cenu, voucher na Gear VR. Podmienkou je čo najpresnejšie odpovedať na tipovaciu otázku. V prípade viacerých správnych odpovedí v jeden deň, bude rozhodovať čas príchodu. Gear VR si výherca môže prevziať nasledujúci deň v priestoroch špeciálnej expozície.

Každý návštevník si bude môcť takisto vyskúšať hlavné prednosti nových modelov Galaxy S7 edge a S7, a to prachu a vodeodolnosť, čiže IP68, alebo možnosti fotoaparátu, ktorý si výborne poradí aj so zlými svetelnými podmienkami.

Zdroj: Tlačová správa

9.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+