MojAndroid

Aktualizácie na Android Nougat sa postupne rozbiehajú a okrem zariadení od HTC a Sony sa na nové sladké potešenie môžu tešiť aj majitelia smartfónov Samsung. Tí budú mať prístup k aktualizácii, ktorá im sprístupní už najnovší Android 7.1.1 Nougat. Túto správu potvrdil aj samotný Samsung.

Aktualizácia s Androidom 7.1.1 Nougat prináša oproti bežnému Nougatu niekoľko noviniek. Okrem vylepšenia stability a bezpečnosti systému ide napríklad aj o nové emotikony, ktoré zobrazujú ženy v rôznych profesiách, podporu pre posielanie GIF obrázkov priamo zo vstavanej klávesnice od Googlu, či skratky aplikácií priamo na domácej obrazovke. Všetkým novinkám v Androide 7.1.1 sme sa venovali v samostatnom článku.

Kedy môžete aktualizáciu očakávať? Odhaduje sa, že do zariadení by mala prísť už koncom tohto, alebo začiatkom budúceho roka.

Náš tip
Android 7.0 Nougat: Zoznam zariadení, ktoré dostanú aktualizáciu

Zdroj: Androidauthority

 

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
10.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+