MojAndroid

Po uniknutých renderoch prednej strany sme sa dočkali ďalších snímkov, ktoré ukazujú obidve novinky zo zadu. Zadná strana je opäť podobná s dnes už dobre známym Samsungom Galaxy S6. Podľa toho čo vidíme na tlačovej fotografií sa však dá usúdiť, že bude o niečo zaoblenejšia. Fotoaparát je tradične umiestnený v strede. Hneď vedľa sa nachádza LED blesk a neznámy senzor, ktorý môže byť buď laserovým zaostrovaním alebo snímačom farebného spektra, ktorý by mal vylepšiť farebnú vernosť snímkov. Žiadne iné novinky tu zatiaľ nevidíme, dokonca ani to, či a ako zadný fotoaparát vystupuje z tela. Z prechádzajúcich správ však vieme, že Samsung má použiť snímač s užším profilom, takže je pravdepodobné, že fotoaparát už nebude vyčnievať tak, ako v prípade jeho predchodcu.

Oficiálne predstavenie obidvoch noviniek je už za rohom a Samsung už aj potvrdil, kedy ich predstaví. Stane sa tak už 21. februára na veľtrhu MWC v Barcelone. Podrobnejším špecifikáciám Galaxy S-sedmičky a S7 edge sme sa venovali už v predchádzajúcom článku, kde nájdete aj ďalšie tlačové snímky.

galaxys7-rear-render

Zdroj: androidcentrals

1.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+