MojAndroid

Nový Samsung Galaxy S7 začína pomaly ale isto dostávať svoje kontúry. Na povrch sa postupne dostávajú ďalšie a ďalšie útržky informácií a hoci nie všetky sa stanú aj realitou, je viac než možné, že viaceré z nich budú súčasťou finálneho produktu, resp. produktov. Juhokórejský výrobca má totižto podobne ako tento rok predstaviť dve verzie vlajkovej lode. Jedna klasická es sedmička a druhá edgová verzia s väčším flexibilným displejom. Ako procesor by pri obidvoch variantoch mal byť použitý nový Exynos 8 Octa alebo Snapdragon 820. Chýbať ale nemá ani 20 Mpix BRITECELL fotoaparát, 4 GB RAM, či microUSB typu C. No a dnes sme sa dozvedeli ďalšie novinky.

3dfuture-net-samsung-galaxy-s7-edge-002

Nová vlajková loď Samsungu by mala disponovať 5,2-palcovým displejom, pričom jej väčší variant edge bude o niečo väčší a bude mať 5,7″ zobrazovací panel. Jeho zaujímavosťou ale bude jeho zakrivenie. To by sa okrem bokov malo nachádzať aj navrchu a spodku zariadenia. Podobný typ displeja si spoločnosť dokonca nedávno dala patentovať, takže S7 edge s takto vyzerajúcou prednou stranou nie je úplne nereálny (viď. koncept na obrázkoch). Potešujúcou správou je tiež to, že Samsung s uvedením nových modelov plánuje aj návrat k microSD kartám. Tie by sa mali dať použiť v prípade obidvoch modelov – S7 aj S7 edge.

samsung-galaxy-bottom-edge-patent-2 samsung-galaxy-bottom-edge-patent-5 3dfuture-net-samsung-galaxy-s7edge-001 3dfuture-net-samsung-galaxy-s7-edge-006 3dfuture-net-samsung-galaxy-s7-edge-005 3dfuture-net-samsung-galaxy-s7-edge-004 3dfuture-net-samsung-galaxy-s7-edge-003

Zdroj: phonearena

 

23.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+