MojAndroid

Nie je to tak dávno, čo si dala kórejská spoločnosť Samsung patentovať špeciálny lichobežníkový vzhľad smartfónu. Táto predstava podnietila dizajnérov v štúdiu 3DFuture, aby vytvorili koncept pripravovanej vlajkovej lode Samsung Galaxy S7 edge. Samozrejme, zatiaľ nie je zrejmé ani to, či sa dočkáme modelu, ktorý ponesie prívlastok “edge”. To ale nezabránilo dizajnérom vytvoriť zaujímavé rendery zariadenia, ktoré je na prvý pohľad atraktívne a zároveň veľmi netradičné.

Samsung-Galaxy-S7-edge-renders (2)

Samsung nie je žiadnym nováčikom v ohľade neštandardného vzhľadu a posledné modely so zahnutým displejom sú toho jasným dôkazom. Preto sa možno ani nezdá až také nepravdepodobné, že by kórejský gigant prišiel s ďalšou revolučnou novinkou. Samozrejme, možno sa tak nestane už pri predstavení budúcoročnej vlajkovej lode, no zároveň to nemôžeme ani vylúčiť.

Samsung-Galaxy-S7-edge-renders (4)

Treba mať na pamäti, že tieto rendery sú skutočne iba výtvorom fantázie dizajnérov, resp. skĺbením súčasného dizajnu telefónov spoločnosti Samsung s prvkami spomínaného patentu. Výsledok vidíte sami a necháme na vás posúdiť vzhľad takéhoto zariadenia. Dizajnéri sa s týmito rendermi skutočne pohrali a dali si záležať na každom detaile a možno aj preto je výsledok taký celistvý a zaujímavý.

Zdroj: 3DFuture via PhoneArena

15.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+