MojAndroid

Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge teraz kúpite lacnejšie ako doteraz. Samsung si totižto pre svojich zákazníkov pripravil jarné zvýhodnenie, ktoré prináša až 90 eurový bonus.  Akcia platí od pondelka 13. 3. do nedele 30. 4. 2017 alebo do vyčerpania registrácií pre túto akciu. Viac informácií vrátane zoznamu predajcov nájdu záujemcovia na www.samsung-bonus.eu.

Náš tip
Samsung Galaxy S7 edge: Vylepšenia na správnych miestach | RECENZIA

„Samsung Galaxy S7 a S7 edge patria dlhodobo medzi najobľúbenejšie modely, ktoré ponúkame. Preto sme sa rozhodli tieto modely ešte viac podporiť a sprístupniť vďaka cenovému zvýhodneniu. Zákazníci si môžu vyberať zo všetkých farebných variantov,“ uviedol Peter Tvrdoň, riaditeľ slovenskej pobočky Samsung Electronics Czech and Slovak.

Po registrácii zakúpeného produktu na www.samsung-bonus.eu získajú zákazníci 90 € späť. Na získanie zľavy stačí registráciu vykonať do 14 dní od nákupu a najneskôr do 30. 4. 2017. Je potrebné vyplniť výrobné číslo zakúpeného prístroja, zaslať fotografiu štítku a nahrať účtenku.

Náš tip
Samsung Galaxy S7: Pán perfekcionista | RECENZIA

13.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+