MojAndroid

Najnovšou módou v technologickom priemysle sú extrémne testy odolnosti. Podľa ľudí najlepšie dokážete odolnosť zariadenia tým, že po ňom prinajmenšom prejdete tankom alebo ho necháte vybuchnúť v strede púšte. Jedným zo spôsobov, ako “dokonale” otestovať odolnosť zariadenia, je aj jeho zničenie vo vysokotlakovom lise. Ten simuluje silu 400 ton a najnovšie sa proti nemu postavil Samsung Galaxy S7 Edge. Výsledok testu si vie predstaviť zrejme každý z vás, no počas lisovania nastane aj jedna nečakaná udalosť. S7-čke vybuchne batéria. Pozrite sa, ako to nakoniec celé dopadne.

Podobný test by sme vám neodporúčali robiť doma hneď z niekoľkých bezpečnostných dôvodov. Pokiaľ si ale chcete pozrieť reálnu odolnosť tohto zariadenia, pozrite si našu videorecenziu, kde sme Samsung Galaxy S7 Edge okúpali napríklad v Dunaji – Samsung Galaxy S7 edge VIDEOrecenzia | ANDRground.

Náš tip
RECENZIA | Samsung Galaxy S7 edge: Vylepšenia na správnych miestach

Zdroj: AndroidAuthority

31.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+