MojAndroid

Spoločnosť Samsung prednedávnom pre svoje vlajkové lode, Galaxy S7 a S7 Edge, predstavila beta aktualizáciu na Android 7.0 Nougat. Tá je dostupná len pre určitú skupinu užívateľov, a to len v niektorých regiónoch. Samsung teraz v rámci svojho beta programu vydáva v poradí už tretiu takúto aktualizáciu, ktorá naznačuje, že finálna verzia firmvéru príde už čoskoro.

Samsung_Galaxy_S7-4

Novinky ponúkajú aj možnosť úpravy rýchlych nastavení a zmenu mriežky plochy v rozmeroch 3×3, 4×3 či 5×3. Posuvník zmeny jasu je možné teraz upraviť alebo úplne skryť. Samsung v najnovšej aktualizácii prináša aj nové možnosti uzamykacej obrazovky a opravu chýb z predošlých verzií systému. Nová aktualizácia však neponúka všetky funkcie Edge panelu (predpokladom je, že v nasledujúcej aktualizácii sa vráti plnohodnotne) a pár používateľov hlási aj chyby spojené s odomykaním zariadenia. .

Zdroj : androidauthority.com

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
28.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+