MojAndroid

Hoci Samsung Galaxy Note 7 je už oficiálne mŕtvy, neznamená to, že softvér a funkcie, ktoré používal prídu navnimoč. Jednou z noviniek, ktorú táto, dnes už zakázaná vlajková loď, priniesla, je aj vylepšený Always On displej. Ten je dostupný prostredníctvom obchodu Galaxy Apps a ponúka hneď niekoľko vylepšení z Galaxy Note 7.

Náš tip
RECENZIA | Samsung Galaxy S7 edge: Vylepšenia na správnych miestach

Always On displej vo verzii 1.4.02 prináša novú tému, resp. nastavenia kalendára, ktoré nahradili pôvodné motívy. K dispozícii sú po update aj nové digitálne hodiny s možnosťou pridania vlastného podpisu, pri ktorom sa dá nastaviť font a tiež jeho farba. Navyše, vďaka aktualizácii sa vám na “vypnutom” displeji dokáže zobraziť aj informácia o aktuálne hranej skladbe. A aby toho nebolo málo, tak Samsung mal popracovať aj na spotrebe. Tá sa pri zapnutej funkcii údajne znížila na 1% za hodinu.

Niekoľko záberov Always On displeja z Galaxy Note 7

Samozrejme, k dispozícii sú ďalšie novinky, o ktorých sa môžete dočítať v našej recenzii na Galaxy Note 7 v sekcii venujúcej sa displeju. Najlepšie ale spravíte, ak ich preskúmate sami. Môžete tak spraviť aktualizovaním aplikácie z nastavení -> Displej -> Always On Display -> O Always On Display -> Aktualizácia.

Zdroj: androidauthority

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
17.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+