MojAndroid

Hoci patria Samsung Galaxy S7 a S7 Edge medzi najlepšie smartfóny súčastnosti, aj ony majú chyby. Viacero používateľov sa v poslednej dobe sťažovalo na nepresné a nechcené dotyky, ktoré im spôsobovali nepríjemnosti počas ovládania ich zariadenia. Samsung túto chybu priznal, a tak posiela majiteľom novej vlajkovej lode (v oboch verziách) aktualizáciu a opravu tejto chyby. Okrem opravy dotykov by aktualizácia nemala prinášať žiadne ďalšie novinky. Update nesie označenie XXU1APD1 a uvoľnený bude postupne. Na nami testovaných zariadeniach sme aktualizáciu ešte nedostali. Aktualizácia má veľkosť približne 156 MB a ak si ju chcete skontrolovať manuálne, urobte tak v Nastavenia > Informácie o zariadení > Manuálna aktualizácia systému. 

s7-s7-edge-update-pd1

Náš tip
Samsung Galaxy S7: Pán perfekcionista | RECENZIA

Zdroj: SamMobile

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
11.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+