MojAndroid

Je logické, že Samsung chce čo najskôr priniesť na svoje vlajkové lode radu Galaxy S7 nový systém Android Nougat. Predtým ho chce ale otestovať, a to aj vďaka pomoci samotných používateľov. Tým už čoskoro ponúkne možnosť vyskúšať si Beta verziu systému a my sa už teraz môžeme pozrieť na to, ako bude nový systém vyzerať.

Náš tip
Samsung: Ak si v novembri kúpite Galaxy S7 alebo S7 edge, dostanete zadarmo náramok Gear Fit 2!

Samsung podľa všetkého prinesie nad systémom Android Nougat novú nadstavbu, ktorá ponúkne úplne iné grafické spracovanie. Musíme uznať, že toto riešenie sa nám páči a vyzerá veľmi čisto. Hoci je zrejmé, že nejde o čistý Android, táto nadstavba nám aspoň na prvý pohľad vôbec nevadí. Všetko vyzerá byť jednoduchšie a čistejšie, no na reálne výsledky si ešte budeme musieť počkať.

Zdroj: SamMobile

9.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+