MojAndroid

Možnosť zmeniť operačný systém podľa vlastného gusta je stále jednou z najlepších vlastností Androidu. V tomto roku si to uvedomili aj v spoločnosti Samsung a v novej verzii nadstavby TouchWiz, ktorá prišla na trh s modelmi Samsung Galaxy S6 a Samsung Galaxy S6 Edge, priniesli podporu tém systému, ktorými je možné meniť vzhľad pozadia, ikon či zmeniť napríklad zvuky a zvonenia v prostredí. Už teraz je na výber niekoľko tém, pričom ďalšie je možné stiahnuť z obchodu Galaxy Apps. Už nejaký čas sa však rozpráva o príprave témy, ktorá pri prostredie nových smartfónov priblížila čistému Androidu. Tá by sa podľa informácií mala objaviť už čoskoro.

Cambunch, jeden z členov svetoznámeho fóra XDA developers, totižto informoval, že do spoločnosti Samsung odoslal dve vlastné témy s dizajnom čistého Androidu. Podľa vyjadrení boli obe schválené a o nejaký čas by sa mali objaviť v obchode s motívmi. K dispozícií je tmavá a svetlá téma, pričom obe budú upravovať vzhľad notifikačnej lišty, nastavení, pozadia, ikon, klávesnice a niektorých predinštalovaných aplikácií.

Nové témy sa majú objaviť v obchode v najbližších týždňoch, takže sa máme na čo tešiť. O ich príchode vás budeme ešte informovať.

samsung galaxy s6 cisty android 4 samsung galaxy s6 cisty android

samsung galaxy s6 cisty android 1 samsung galaxy s6 cisty android 3

Zdroj: iTechTriad

18.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+