MojAndroid

Spoločnosť Samsung konečne začala pre svoje minuloročné vlajkové lode sprístupňovať aktualizáciu so systémom Android 6.0.1 Marshmallow. Majitelia zariadení Samsung Galaxy S6 a S6 Edge v Južnej Kórei sa môžu tešiť z aktualizácie, ktorá pridá niekoľko funkčných aj dizajnových noviniek a je zrejme iba otázkou krátkeho času, kedy sa aktualizácia dostane aj do ostatných častí sveta.

Samsung-galaxy-S6-s6-edge-1

Pred nedávnom bola sprístupnená Beta verzia systému, ktorú si mohli používatelia vyskúšať a prípadne Samsungu pomôcť odhahliť posledné chyby a nedostatky. Ešte pred tým sme ale mali možnosť pozrieť sa na to, ako Android Marshmallow na vlajkových lodiach Samsungu vyzerá a čo nové ponúka. Je teda zrejmé, že systém bol vo vývoji už dlhšie, no samotní majitelia z toho začnú ťažiť až teraz.

samsung-galaxy-s6-edge-recenzia--2

Okrem ostatných majiteľov modelov S6 a S6 Edge vo svete sa zrejme už čoskoro môžu začať tešiť aj majitelia smartfónov Samsung Galaxy S6 Edge plus a Galaxy Note 5. Aktualizácia so systémom Android Marshmallow sa už dlhšie pripravuje aj pre tieto modely a fakt, že systém bol teraz konečne oficiálne sprístupnený zo strany Samsungu nazačuje, že by sme v najbližších týždňoch mohli konečne vidieť globálne sprístupnenie novej verzie Androidu pre najaktuálnejšie modely spoločnosti.

Zdroj: SamMobile

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
30.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+