MojAndroid

Spoločnosť Samsung začala v týchto dňoch distribuovať  júlový bezpečnostný update pre európske modely Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge. Júlový bezpečnostný update je určený aj pre iné modely od Samsungu a opravuje viaceré chyby a stabilitu operačného systému. Celkovo 65 chýb a bezpečnostných dier v samotnom Android OS a ďalších 16 v rámci nadstavby Touchwiz, UI respektíve Samsung Experience.

Bývalé vlajkové lode z roku 2015 Galaxy S6 a S6 Edge sú už nejakú dobu po obvyklej dvojročnej softvérovej podpore u Samsungu. Je teda potešiteľné, že si na nich spomenul aj tento mesiac. Je ale otázne, ako dlho ešte pre nich bude podpora pokračovať.

Pokiaľ chcete vedieť, či je pre váš Galaxy S6 alebo S6 Edge už update k dispozícií, prejdite do Nastavení na poslednú položku Informácie o zariadení a Manuálne sťahovanie aktualizácií.

zdroj: sammobile

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
30.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+