MojAndroid

Samsung už pravidelne predstavuje ku svojim vlajkovým lodiam aj množstvo zaujímavého príslušenstva, ktoré môžu užívatelia využiť na lepšie prispôsobenie si samotných zariadení. Inak to nie je ani tento rok s novými modelmi Galaxy S6 a S6 Edge, ku ktorým bude dostupné celé portfólio príslušenstva. Okrem klasického príslušenstva od samotného výrobcu tu však nájdeme aj ďalšie zaujímavé kúsky, ktoré vznikli vďaka spolupráci kórejského výrobcu a značiek oblečenia či doplnkov.

galaxy-s6-accessories-2

Medzi tie patria napríklad Burton, Swarovski, Montblanc, Rebecca Minkoff či Romero Britto. Všetci títo výrobcovia spojili svoje sily so Samsungom, aby priniesli unikátne kryty a ďalšie príslušenstvo pre najnovšie modely kórejského výrobcu. V tejto kolekcii nájdeme priesvitné kryty s grafikou, zaujímavé kožené puzdrá a dokonca aj vyklápacie flip kryty. Všetko toto príslušenstvo by malo byť dostupné aj na oficiálnom internetovom obchode Samsungu, no nájdete ho tiež v jednotlivých butikoch a predajniach spomínaných značiek.

galaxy-s6-accessories-1

Ako môžete z obrázkov vidieť, nové príslušenstvo osloví prevažne nežnejšiu polovičku užívateľov. Pozitívne na tejto spolupráci je najmä to, že všetky tieto kryty a obaly vznikli v spolupráci so samotným výrobcom, vďaka čomu je zabezpečené, že príslušenstvo bude sedieť a fungovať správne. Samsung prisľúbil, že doplnky budú k dispozícii práve včas uvedenia nových vlajkových lodí na trh, čo znamená budúci mesiac.

Zdroj: Android Central

19.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+