MojAndroid

Áno, už ďalšie dohady o tom, ako by nový Samsung Galaxy S6 mohol vyzerať a aké funkcie priniesť. Najnovšie správy však neostávajú len pri parametroch, ale odhaľujú aj zaujímavé príslušenstvo, ktoré má prísť vo forme funkčných krytov. Tie sa k zariadeniu majú pripájať cez nový konektor umiestnený v zadnej stene. Informovala o tom poľská web stránka Android.com.pl. 

Takéto kryty by sa mali dať využiť na rôzne činnosti, či už na rôzne merania alebo pre rozšírenie funkcionality. Momentálne vieme o štyroch krytoch, ktoré by na Galaxy S6 mali ponúknuť unikátne funkcie.  Jeden z krytov by mal merať napríklad úroveň cukru, pričom údaje by mali byť synchronizované s aplikáciou S-Health. Druhý bude dokonca obsahovať vlastný e-ink displej určený najmä pre čítanie kníh, či pre zobrazovanie ďalších informácií. S tretím sa budete môcť pripojiť k rôznemu fitnes príslušenstvu a získané údaje synchronizovať so smartfónom. Posledným kúskom by mal byť kryt, ktorý umožní pripojenie ďalších objektívov k fotoaparátu Galaxy S6. 

Samozrejme, tieto informácie nevieme potvrdiť, a tak môže ísť len o jednu z mnohých špekulácií, ktoré sa môžu, ale ani nemusia naplniť. Keby sa ale funkčné kryty mali stať skutočnosťou, myslíte si, že to je to, čím by sa Samsung mohol odlíšiť od konkurencie?

Zdroj: phonearena / obrázok je ilustračný

27.1.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+