MojAndroid

Samsung na Slovensku uvoľňuje pre Galaxy S6 edge novú aktualizáciu, ktorá prináša viaceré novinky. Patria medzi ne aj funkcie prebrané z jeho väčšieho súrodenca S6 edge+, medzi ktoré patrí predovšetkým bočná lišta s aplikáciami. Tá umožňuje podobne ako v prípade kontaktov, rýchle spustenie piatich obľúbených aplikácií alebo hier.

Náš tip
DLHODOBÉ SKÚSENOSTI | Samsung Galaxy S6 edge: Ide si svojím smerom

Dočkali sme sa tiež zmeneného používateľského prostredia s novými ikonami, či niektorými farebnými kombináciami. Juhokórejský výrobca tiež sľubuje zvýšenie stability, ďalšie opravy chýb a podľa hlásení používateľov, došlo aj k zlepšeniu správy operačnej pamäte a odozvy systému. Samsung s aktualizáciou pridal aj niekoľko nových aplikácií, ako Word, Excel, PowerPoint a Gear. Vylepšení sa dočkal aj fotoaparát. Celý update má niečo cez 230 MB a je dostupný cez systém OTA.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
14.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+