MojAndroid

Samsung Galaxy S6 edge dostal novú aktualizáciu, ktorá by mohla byť prvou zo sľúbených mesačných bezpečnostných aktualizácií. Podľa popisu z aktualizačného menu OTA totižto prináša zlepšenie zabezpečenia zariadenia, ako aj ďalšie opravy chýb. Pridané boli nové sieťové profily a zlepšená by mala byť aj celková stabilita a výkon zariadenia. Update má veľkosť 78,56 MB, takže na jeho stiahnutia aj tentokrát odporúčame použiť WiFi.

Samsung Galaxy S6 edge a S6 majú v budúcnosti dostať aj aktualizáciu na najnovší Marshmallow. Ten by do zariadení mal s veľkou pravdepodobnosťou prísť niekedy začiatkom budúceho roka.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
21.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+