MojAndroid

Samsung Galaxy S6 Edge je bez pochýb jedno z najlepšie vyzerajúcich Android zariadení uplynulého roku. Výrazný podiel má na tom atraktívny displej zahnutý na oboch bočných stranách. Samsung je v tejto technológii priekopníkom a darí sa mu vytvoriť skutočne atraktívne zariadenia so zahnutými stranami displeja. Táto časť zariadenia ale ponúkala iba veľmi obmedzenú funkcionalitu, ktorá nebola ničím výnimočná a pre väčšinu užívateľov bol zahnutý displej iba na okrasu.

To by sa ale malo zmeniť s príchodom aktualizácie na Android Marshmallow. Tá by mala pre Samsung Galaxy S6 Edge priniesť množstvo nových funkcií spojených práve s využitím zahnutých častí displeja. Po novom sem bude možné pridávať množstvo užitočných panelov s informáciami a skratkami pre aplikácie a ďalšie časti systému. Pribudol panel s názvom My Places, ktorý zobrazí posledné spustené aplikácie. Okrem toho pribudli panely s informáciami z aplikácií S Planner, Počasie, Twitter Trends, Yahoo Finance a Športy. Ďalšie zaujímavé panely je možné si dokúpiť a zobrazenie týchto panelov je možné prispôsobiť si priamo v prostredí systému.

Zdroj: SamMobile

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
28.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+