MojAndroid

Majitelia vlajkových lodí Samsungu z minulého roka s nádejou čakajú na aktualizáciu na Android Oreo, ktorá sa už podľa všetkého spustila. Všetko však sľubne vyzerá aj pre vlajkové lode Samsung Galaxy S6, S6 edge a S6 edge+ či Note 5. Na oficiálnych stránkach T-Mobilu v zahraničí sa operátor vyslovil, že “operátor a výrobca zariadení sa dohodli na podpore novej aktualizácie softvéru”. Tou je podľa oznamu Android 8.0 Oreo.

Treba pripomenúť, že predošlé informácie ohľadom Androidu Oreo na týchto smartfónoch sa rozchádzali. V priebehu posledných dvoch mesiacov však ľudia z linky Samsung-podpory zrejme nedopatrením potvrdili, že vlajkové lode z roku 2015 dostanú podporu pre Oreo. Galaxy S6 prišiel pritom v roku 2015 s Androidom 5, neskôr už získal Android 6 a v marci roku 2017 sa začal update na Nougat. S6-tka teda už dostala 2 hlavné aktualizácie, ktoré zvyčajne výrobcovia sľubujú. Bolo by skvelé, ak by dostala aj ďalšiu. Zatiaľ však nie je isté, kedy má na zariadenia doraziť.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.

Pridať komentár

Email je už registrovaný na stránke. Použite prosím Prihlasovací formulár alebo vložte iný.

Zadali ste nesprávne používateľské meno alebo heslo

Sorry that something went wrong, repeat again!
Najčítanejšie za týždeň

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+