MojAndroid

Majitelia vlajkových lodí Samsungu z minulého roka s nádejou čakajú na aktualizáciu na Android Oreo, ktorá sa už podľa všetkého spustila. Všetko však sľubne vyzerá aj pre vlajkové lode Samsung Galaxy S6, S6 edge a S6 edge+ či Note 5. Na oficiálnych stránkach T-Mobilu v zahraničí sa operátor vyslovil, že “operátor a výrobca zariadení sa dohodli na podpore novej aktualizácie softvéru”. Tou je podľa oznamu Android 8.0 Oreo.

Treba pripomenúť, že predošlé informácie ohľadom Androidu Oreo na týchto smartfónoch sa rozchádzali. V priebehu posledných dvoch mesiacov však ľudia z linky Samsung-podpory zrejme nedopatrením potvrdili, že vlajkové lode z roku 2015 dostanú podporu pre Oreo. Galaxy S6 prišiel pritom v roku 2015 s Androidom 5, neskôr už získal Android 6 a v marci roku 2017 sa začal update na Nougat. S6-tka teda už dostala 2 hlavné aktualizácie, ktoré zvyčajne výrobcovia sľubujú. Bolo by skvelé, ak by dostala aj ďalšiu. Zatiaľ však nie je isté, kedy má na zariadenia doraziť.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+