MojAndroid

Samsung začína sprístupňovať novší Android Marshmallow už aj pre minuloročný top model Samsung Galaxy S6 edge+. Ten je aktualizovaný na Android vo verzii 6.0.1, ktorý prináša viacero zmien a najmä nový TouchWiz z najnovšej vlajkovej lode Samsung Galaxy S7. Noviniek je hneď niekoľko a okrem novej grafiky, vylepšeného notifikačného panelu a podpory odtlačkov prstov, sa majitelia zariadenia dočkajú aj inovácie bočných panelov, ktoré teraz ponúkajú viac zmysluplných funkcií.

Aktualizácia nesie označenie G928FXXU2BPB6 a čo do veľkosti má až 1335MB, takže na jej stiahnutie a inštaláciu si vyhraďte vhodný čas a zabezpečte dostatočne rýchle a neobmedzené dátové pripojenie. Dostupnosť aktualizácie zistíte manuálne v nastaveniach ->Informácie o zariadení -> Manuálne sťahovanie aktualizácií.

Náš tip
Vieme, kedy môžete očakávať aktualizácie od Samsungu

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
26.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+