MojAndroid

Počas konferencie MWC 2015 sme mali možnosť vidieť niektoré novinky, ktoré vzišli zo spolupráce medzi Samsungom a štúdiom Marvel. Na mysli máme napríklad niektoré špeciálne mobilné a nositeľné zariadenia, ktoré uvidíme vo filme Avengers: Age of Ultron, ktorého premiéra je naplánovaná na 1. mája. Táto spolupráca však môže mať ešte oveľa hlbší zmysel a najzaujímavejší produkt možno ešte stále nebol odhalený. Tým by mogla byť špeciálna edícia zariadenia Samsung Galaxy S6 Edge, pričom tieto smartfóny by ponúkli špeciálny dizajn práve v štýle super hrdinov z filmu od štúdia Marvel.

avengers-edge-2

Na obrázkoch môžeme vidieť jeden z fanúšikovských návrhov, ktoré naznačujú, ako by špeciálna edícia S6 Edge mohla vyzerať. Nejde teda o oficiálne obrázky, aj keď mnohé indície naznačujú, že Samsung skutočne pripravuje takúto edíciu svojich smartfónov. Je veľmi pravdepodobné, že takáto spolupráca by priniesla ovocie pre obe strany. Pokračovanie filmu Avengers je dlho očakávané, rovnako, ako bol očakávaný model Galaxy S6 Edge. Uvidíme, či a kedy by sme sa tejto špeciálnej edície smartfónov od Samsungu dočkali, no ak by sa tieto zaujímavé plány uskutočnili, je pravdepodobné, že táto novinka by bola predstavená približne v čase predstavenia filmu. Netrpezliví fanúšikovia tak budú musieť ešte niekoľko mesiacov počkať.

Zdroj: Yang Younseong via pocketnow

13.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+