MojAndroid

Nový Samsung GALAXY S5 sa zameriava na všetky potreby, na ktorých vám pri smartfóne najviac záleží. Preto Samsung vsadil na výkonnejší fotoaparát, štýlový dizajn, inovatívnu Wi-Fi technológiu či funkcie aplikácie S Health, ktorá monitoruje napríklad váš srdečný tep. S5-ka ponúka až 16 megapixelový fotoaparát s vylepšenou ponukou foto funkcií a užívateľským rozhraním, ktoré umožňuje jednoducho robiť fotografie, upravovať ich a zdieľať. Zároveň ponúka najrýchlejšie automatické zaostrovanie na svete s rýchlosťou až 0,3 sekundy. Zdĺhavé zameriavanie objektu, či rozmazané fotografie tak zostávajú minulosťou. Špecialitou je funkcia selektívneho zaostrovania, pri ktorej je vybraný objekt ostrý, zatiaľ čo pozadie rozmazané.

SM-G900F_electric BLUE_03

Ak ste počas dňa aktívni, S5-ka nebude zaostávať. Vylepšená aplikácia S Health 3.0 ponúka viac nástrojov, ktoré vám pomáhajú zostať fit. Môžete s ňou komplexne sledovať vaše fitnes záznamy, ktoré vám pomáhajú monitorovať a upravovať aktivitu spolu s ďalšími nástrojmi vrátane krokomera, jedálnička, záznamov o cvičení a pomocou senzoru srdečného tepu. Okrem toho môžete S5ku prepojiť s ďalšou generáciou produktov GEAR pre fitnes tréning, či už s hodinkami GEAR 2, GEAR 2 Neo alebo GEAR Fit.

Group_Gear 2_Gear 2 Neo

Určite oceníte aj bezpečnosť a ochranu. S5ka je totiž odolná proti prachu a vode (certifikácia IP67), ale vo výbave jej nechýba ani čítačka odtlačkov prstov, ktorá vám poskytne bezpečné, biometrické zamknutie obrazovky a väčšiu bezpečnosť pri mobilných platbách. Počas túry alebo ďaleko od zdroja elektrickej energie oceníte režim extrémneho šetrenia energie. Ten automaticky zmení farebné zobrazenie na šedé a vypne všetky nepotrebné funkcie tak, aby minimalizoval spotrebu energie a vy ste boli napriek tomu na príjme niekoľko dní.

Gear_Fit_Group

29.4.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+